„Wystąpienia Publiczne” z Robertem Żołędziewskim

Marzec 07, 2011

Czas na zmiany, tym razem skorzystałam z okazji wzięcia czynnego udziału w warsztatach z aktorem Robertem Żołędziewskim. Jest to osoba o sporym zapleczu z niesamowitymi umiejętnościami analizy osobowości. Uczył nas jak wyznaczać cele, jak do nich dążyć, rozwiązywał wszelkie problemy ale przede wszystkim pokazał nam jak występować publicznie z postawą godną Lidera.

W rewelacyjny sposób „wytykał” nam najmniejsze błędy co drugiego dnia dało niesamowite efekty. Osoby mające to szczęście obcowania z Robertem na tym szkoleniu przełamały się, przekonały, że wystarczy chcieć i  iść zdecydowanie do celu nie oglądając się na tych co nie rozumieją czy po prostu nie chcą….

Miałam też przyjemność przeprowadzenia bardzo ważnej dla mnie rozmowy z osobami jedynymi w swoim rodzaju którymi byli: Justyna i Marcin Radoń, Piotr Zarzycki i Robert Żołędziewski. Były łzy i zgrzytanie zębów ale jestem im bardzo wdzięczna, że zechcieli doradzić mi i zmienić moją postawę.

A oto klip ze szkolenia oraz zdjęcia….miłego oglądania…

No comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>