Bio

Home/Bio
Bio 2017-08-10T10:15:39+00:00

Na co dzień prowadzi Małą Akademię (Mini Brain Academy) – centrum edukacyjno-animacyjne dla dzieci i młodzieży. Mała akademia jako pierwsza w Rzeszowie zaproponowała alternatywną edukację dla najmłodszych. Wyspecjalizowała się również w organizacji i prowadzeniu eventów skupiając wokół siebie animatorów z krwi i kości. Ania zaraża optymizmem, dlatego praca z dziećmi jest dla niej szczególnie przyjemna. Współpracujący animatorzy również cenią pozytywne i profesjonalne podejście Ani do pracy jako animator i bizneswoman. Od lat Ania zdobywa także doświadczenie w jednej z gałęzi marketingu wielopoziomowego – promując naturalne suplementy marki Calvita. Dzięki temu zdobyła doświadczenie sprzedażowe i marketingowe a obecnie poszerza swoją wiedzę zarządczą i organizacyjną jako głównodowodzący w firmie.

Ania bardzo chętnie dzieli się swoją wiedzą podczas wystąpień publicznych. Nie boi się mikrofonu czy kamery. Idealnie sprawdza się zarówno jako prelegent, dzieląc się z uczestnikami swoją wiedzą zakresu sprzedaży, przedsiębiorczości, emocji czy motywacji jak również w roli konferansjera. Jako urodzona optymistka z toną kreatywności, Ania bardzo dobrze sprawdza się również jako animator podczas imprez, wesel, konferencji czy przyjęć. Chętnie zajmuje się młodszą ale też starszą grupą gości jako wodzirej. Pozytywne podejście Ani do świata, wyczucie sytuacji i spostrzegawczość w połączeniu z empatią dały początek pracy jako trener mentalny. Ania wspiera osoby szukające odpowiedzi, chcące się rozwijać. Na co dzień idzie przez świat z mottem – IF YOU CAN DREAM IT, YOU CAN DO IT!

Jeśli chcesz aby Ania zaraziła optymizmem twoich gości podczas wydarzenia biznesowego czy imprezy rodzinnej, napisz lub zadzwoń! Pamiętaj, kontakt nic nie kosztuje 🙂